Satınalma Cep B2B Mobil Uygulama ile Tüm Sektöre Doğrudan Ulaşın

Kurumsal Pazarda Günden Güne Büyüyoruz

Türkiye’nin lider el aletleri üreticisi Ceta Form Satınalma Cep B2B ticaret ekosisteminde.

Ülkemizde B2B ticaret büyük bir gelişim içerisinde. Ceta Form El Aletleri kurucusu Cemil Tayman ve Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş. kurucu ortağı Prof. Dr. Murat Erdal yeni bir işbirliğine imza attı.

Ceta Form kurucusu Cemil Tayman konuşmasında, “İstanbul’daki fabrikamızda tüm sektörlerdeki profesyonel kullanıcılar için yüksek kaliteli el aletleri ve servis ekipmanları geliştirir ve üretiriz. Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektrik, Elektronik, Endüstri, İnşaat, Havacılık, Savunma, Ağır Sanayi, Kamu kurum ve kuruluşları ana sektörlerimizdir. Bu ve benzeri alanlarda çalışan tüm montaj, bakım, onarım ve servis birimlerine profesyonel el aletleri ve ekipmanları sunmaktayız. Teknoloji, kalite ve yenilikçilik firma kültürümüzdür. Ülkemizde şirketler arası ticaretin daha da gelişeceğini, bu alanda faaliyet gösteren Satınalma Cep uygulamasının sektörde bir sinerji yaratacağını düşünmekteyiz” dedi.

Satınalma Cep kurucu ortağı Prof. Dr. Murat Erdal ise “mobil uygulamamız tüm sektörlerde yöneticilerin telefonlarında. Tüm bölgelerde firmalarımıza erişim sağlamamız büyük güç katıyor. Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş. olarak kurumsal pazar ve B2B ticaret ana hedefimiz. Bu pazarda günden güne büyüyoruz. Ceta Form el aletleri sanayimizin bir başarı öyküsü. Üretilen her ürün büyük bir katma değer. Bu işbirliği kurumsal pazarda iki tarafa da olumlu güç katacaktır” dedi.