6.500 Sektör Çalışanı Bu Platformda

Satınalma Sosyal Ağ BuyerNetwork.net

Satınalma Sosyal Ağ BuyerNetwork.net 4. Yaşında

2014 yılında kurulan Satınalma Sosyal Ağ BuyerNetwork.net Günden Güne Büyüyor.
Girişimciler, Satınalma, Planlama, Üretim, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi yöneticilerinin katılımı ile 6.500 üzerinde sektör çalışanı bu platformda buluştu. Tüm Türkiye’den üretim ve hizmet sektörlerinden yöneticiler mesleki platformu güçlendirdi.

Satınalma Sosyal Ağ üzerinde yöneticiler, sektörel tavsiyeler, tedarikçi yönlendirme, kişisel gelişim, mesleki paylaşımlar ve eğitim duyuruları yapılabilmektedir. Platformda şirket sayfaları ile firma haber ve duyuruları, ticari paylaşımlar, teklif alma, teklif verme ve tedarikçi arama gerçekleştirebilmektedirler.

Şirketler Arası Ticaretin (B2B) Gelişimine Büyük Katkı

Satınalma Sosyal Ağı, şirketler arası ticaretin (B2B) gelişimi noktasında Türkiye’de önemli bir eksikliği gidermektedir. Firmaların B2B pazarlama ve satış odaklı özel kampanya, indirimli ürün ve hizmet tanıtımları için fırsatlar sunulmaktadır.

Satınalma Sosyal Ağ BuyerNetwork.net İstanbul Üniversitesi öğretim üyeleri
Prof. Dr. Murat Erdal ve Adil Ünal tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Program öğrenci ve mezunları ile platform zaman içerisinde hızlı bir gelişim göstermiş her yıl düzenlenen konferans, seminer ve çalıştaylarla mesleki iş çevresinin (networking) zenginleşmesine büyük katkı sağlamıştır.

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş. Kurucuları Adil Ünal ve Murat Erdal

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş. Hakkında

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş. Entertech İstanbul Teknokent bünyesinde   faaliyetlerini sürdürmektedir. Satınalma Dergisi Ocak 2013’te yayın hayatına başladı. Bugün 6. yılında ve 69. sayısını yayınladı. Satınalma Cep B2B Ticaret Mobil Uygulaması 2018 yılında devreye girdi. Firma, ürün ve hizmet sayfaları, tedarikçi ve iş ortaklıkları, teklif alma, teklif verme, tedarikçi arama motoru, fırsatlar, indirimler, e-öğrenme, satınalma check-up ile B2B ticaretin merkezi haline geldi.