Startup'lar için Uygulama Geliştirme

 

İş Fikrinizi Ürüne Dönüştürme Zamanı !

Tinova, İş fikrinizi realiteye dönüştürmek için henüz kurduğunuz veya kuracağınız startup işletmenizin ihtiyacı olan yenilikçi mobil ve web teknolojilerini girişimcilere sunar. Startup işletmelerin karşılaştığı zorlukları biliyoruz.
Ölçeklenebilir mobil ve web uygulamaları geliştirerek projenize değer yaratıyoruz.

Mobil ve Web Tabanlı Ürün Stratejisi

Tinova olarak startup dünyasını yakından takip ediyor, bu dünyanın içinde yaşıyoruz ! Startup ekiplerinin ihtiyaçlarını ve odaklanmaları gereken noktaları biliyoruz. Sürdürülebilir bir iş modeli ile mükemmel iş fikirlerini gerçekleştirme konusunda kararlı girişimcilere tasarımdan-yazılıma ve pazarlama stratejisine kadar uçtan uca hizmetler sunuyoruz. Ürün stratejisi geliştirme doğru yönde emin adımlarla ilerlememizi olanaklı kılıyor.

 

UX & UI Tasarımı

Mobil uygulamalarımızı ve web projelerimizi sadece hoş görünen tasarımlar olarak değerlendirmiyoruz. Her projede markanın veya iş fikrinin hedef kitlesine uygun, kullanılırken keyif verecek ve kaliteli bir deneyim yaşatacak uygulama arayüzlerinin geliştirilmesi konusunda yoğun bir biçimde çalışıyoruz. Hedefimiz kullanıcıların seveceği cazip ve ilgi çekici ürünler tasarlamak.

Native & Hybrid Mobil Uygulama ve Web Site Geliştirme

Markanız ve iş fikirleriniz için iOS ve Android uygulamalar ile yeni nesil web uygulamaları geliştiriyoruz. Mobil geliştirme dünyasındaki en yeni yapı ve dilleri kullanıyoruz. Projenin özelliklerine göre uygulamanın native ya da hybrid olarak geliştirileceğine karar veriyoruz. Hybrid uygulamalar bir kez geliştirildikten sonra tüm platformlarda (ios, android, windows gibi) çalışabilir iken native uygulamalar işletim sistemi özelinde hazırlanmaktadır. Örneğin; iOS için Swift ve Objective-C kullanılırken, Android için Java dili kullanılmaktadır. 

Test ve Kalite Kontrol Çalışmaları

Her mobil uygulama veya web projesinin doğası gereği birtakım kodlama eksikliklerinin oluşması muhtemeldir. Test ve kalite  kontrol aşamasında geliştirme sonucu ortaya çıkan ürün ihtiyaca uygunluk açısından gerekli kontrollerden geçer. Mobil uygulama veya web sitesi projesinin kullanım senaryoları uygulanarak eğer varsa hatalar tespit edilir ve giderilir.

Lansman Çalışmaları ve Pazara Sunuş

Pazara sunulmaya hazır olan proje Tinova’nın etkili lansman ve pazara giriş stratejileri ile hedef kitleye sunulur. Uygulama simgesinden mobil uygulama mağazalarındaki metinlere, basın bültenlerinin hazırlanıp paylaşılmasından, diğer pazarlama faaliyetlerine kadar işinizi destekleyecek çözümleri size sağlıyoruz. Etkili start-up stratejilerimiz ile kullanıcı edinme ve kalıcılığını sağlama konusunda çalışmalarınızı destekliyoruz.

Tasarım, Yazılım ve Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri için Teklif Alın

Grafik tasarım, yazılım ve mobil uygulama geliştirme çözümlerimiz konusunda detaylı bilgi alın.

Lütfen bekleyin...