Tasarım & Yazılım

 

Hizmetlerimiz

Grafik tasarım ve yazılım geliştirme süreçlerinde temel ilkemiz, işletmenize katma değer sağlayacak projeleri titizlikle yaratmak


Tasarım

Mobil uygulama ve web arayüzlerinin tasarımından, kurumsal kimlik öğeleri tasarımına, ikon ve logo tasarımından, e-yayıncılığa kadar her alanda tasarım hizmetleri sunuyoruz.


Web Site ve Yazılım Geliştirme

En yeni teknolojileri içeren etkileşimli web siteleri üretiyoruz. Dijital vitrinleriniz bizimle hep güncel ve güvende.


Mobil Uygulama Geliştirme

Sahip olduğumuz teknik uzmanlık ile kişisel ve kurumsal uygulama projelerinizi hayata geçiriyoruz. 

Mükemmel Kullanıcı Deneyimi için Kusursuz Tasarım ve Yazılımlar

Tinova olarak startup dünyasını yakından takip ediyor, bu dünyanın içinde yaşıyoruz ! Startup ekiplerinin ihtiyaçlarını ve odaklanmaları gereken noktaları biliyoruz. Sürdürülebilir bir iş modeli ile mükemmel iş fikirlerini gerçekleştirme konusunda kararlı girişimcilere tasarımdan-yazılıma ve pazarlama stratejisine kadar uçtan uca hizmetler sunuyoruz. Ürün stratejisi geliştirme doğru yönde emin adımlarla ilerlememizi olanaklı kılıyor.

Kullanıcı Sadakatini Arttıran Mobil Uygulamalar 

Mobil devrim tüm hızıyla gerçekleşmeye devam ediyor. Kullanıcıların günlük internet kullanım süresi içerisinde cep telefonu, tablet, e-kitap okuyucu gibi mobil cihazların kullanımına ayrılan sürenin payı sürekli artmakta. Kullanıcılar bu cihazlar üzerinde kusursuz bir deneyim yaşama isteği ve konforlu bir kullanım konusunda hemfikirler. Mobil cihazlarımızda bulunan tarayıcılar üzerinden sitelerin görüntülenmesi %15 iken mobil uygulamalar üzerinden tercih eden kullanıcıların oranı %85. 

Google’ın arama sonuçlarında gerçekleştirdiği son değişikliklere göre anahtar kelimenize ilişkin mobil uygulamalar, sitelere göre daha üstte görüntüleniyor. Böylelikle kullanıcılar site sonuçlarından önce mobil uygulama mağazalarındaki arama sonuçlarına google üzerinden hızlı bir şekilde ulaşmaktalar. Ayrıca mobil uygulaması olan siteler olmayanlara göre arama sonuçlarında daha üst sıralarda gösteriliyor.

Bütün bu gelişmeler dijital ekonominin yeni şartlarında rekabet edebilmenin yolunun mobil uygulamalardan geçtiğini gösteriyor. Kişiler ve kurumlar için web ve mobil projeleri üreten TİNOVA olarak özellikle dijital yayıncılık, mobil dergi, mobil katalog, e-katalog, mobil içerik/haber, e-öğrenme, kişisel mobil uygulama ve kurumsal mobil uygulama konularında kusursuz çözümler sunuyoruz. TİNOVA ile tüm mobil uygulama projelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Proje Yönetim Süreci

Doğru planlanmış proje yönetim sürecinin başarı getirdiğine inanıyoruz. En kolayından en karmaşığına kadar her farklı senaryoda doğru adımları atarak ilerliyoruz.  

Marka Stratejisi ve Planlama

Markanızın ve işletmenizin stratejisinin belirlenmesi proje yönetim sürecinin başında yer alıyor. Marka stratejisi doğrultusunda geliştirdiğimiz fikir ve önerileri, mobil ve web teknolojileri kullanarak farkındalık ve karlılık yaratacak ürünlere dönüştürüyoruz.  

Geliştirme

Proje detayları incelenip kullanım senaryoları analiz edilerek mobil ve web projelerinizin iş akışları oluşturulur. Grafiksel kullanıcı arayüzleri tasarım ekibi tarafından oluşturulurken, kullanım hedefleri doğrultusunda oluşturulan algoritmalar yazılım ekibi tarafından mobil ve  web projelerine aktarılır. Kusursuz bir geliştirme süreci için yoğun iletişim kurmayı tercih ederiz. 

Test

Her mobil uygulama veya web projesinin doğası gereği birtakım kodlama eksikliklerinin oluşması muhtemeldir. Test ve kalite  kontrol aşamasında geliştirme sonucu ortaya çıkan ürün ihtiyaca uygunluk açısından gerekli kontrollerden geçer. Mobil uygulama veya web sitesi projesinin kullanım senaryoları uygulanarak eğer varsa hatalar tespit edilir ve giderilir.

Yayınlama

Geliştirme ve test aşamalarından başarıyla geçen mobil uygulama veya web tabanlı projeler canlı yayına alınır. Mobil uygulamalar için uygulama mağazalarına yükleme yapılarak süreç başlatılır.

Destek Hizmetler

Anlaşmanın türüne bağlı olarak bakım, pazarlama ve optimizasyon gibi destek hizmetler sunularak projenin başarısı garanti altına alınır.

Tasarım, Yazılım ve Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri için Teklif Alın

Grafik tasarım, yazılım ve mobil uygulama geliştirme çözümlerimiz konusunda detaylı bilgi alın.

Lütfen bekleyin...