Mobil İhracat Uygulamasıyla Uluslararası Pazarlara Nasıl Ulaşırım?

Mobil ihracat uygulaması, yurtdışı pazarlarda satışlarını arttırmak isteyen işletmelere özel geliştirilen, hedef ülkenin uygulama mağazalarına yüklenerek şirketin yurtdışı satış ekiplerinin işini kolaylaştıran bir mobil uygulama çözümüdür.

Mobil İhracat Uygulamasıyla Uluslararası Pazarlara Nasıl Ulaşırım?

Tinova tarafından geliştirilen Mobil İhracat Uygulaması ile işletmeler uluslararası pazarlara daha kolay açılabiliyor. Geleneksel pazar yerlerinden farklı olarak tamamen mobil uygulama olarak şirket özelinde kullanılabilen uygulama ile işletmeler ürün ve hizmetlerini hedef pazarlara ulaştırabiliyor. Bulut tabanlı çalışan uygulama ve platform ile işletmeler ürün ve hizmet güncellemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Mobil İhracat Uygulaması Nedir ? Yurtdışı Pazarlarda Nasıl Avantajlar Sağlar ?

Mobil ihracat uygulaması, yurtdışı pazarlarda satışlarını arttırmak isteyen işletmelere özel geliştirilen, hedef ülkenin uygulama mağazalarına yüklenerek şirketin yurtdışı satış ekiplerinin işini kolaylaştıran bir mobil uygulama çözümüdür. Şirketinize özel mobil ihracat uygulaması ile işletmenizin yurtdışı pazarlarda daha görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Hedef alıcıların rahatlıkla teklif isteğinde bulunabileceği, ürün ve hizmetlerinizi inceleyebileceği mobil uygulama ile uluslararası ticarette bir adım öne geçin. İşletmenizin mobil dünyada varlığını güvence altına almak için Tinova’nın mobil uzmanlığı ve deneyiminden siz de faydalanın.

Mobil İhracat Uygulaması Nerede Yayınlanıyor?

Mobil ihracat uygulaması resmi uygulama mağazaları olan Apple Store ve Google Play Store’da yer alacaktır. İşletme tarafından istenilen dilde yayınlanabilecek olan uygulama aynı zamanda hedef pazara yönelik olarak gerçekleştirilen Uygulama Mağazası Optimizasyonu (ASO) çalışmaları ile desteklenmektedir.

İndirebileceğim Örnek Uygulama Bulunuyor mu?

Tinova tarafından geliştirilen Satınalma Cep uygulamasını indirerek uygulama geliştirme yaklaşımımızı inceleyebilirsiniz.

App Store’dan İndirin : https://itunes.apple.com/us/app/satınalma-cep/id1302805067?mt=8

Yurtdışı Alıcılara Kolay Ulaşın
B2B tekliflerin %50’si cep telefonları üzerinden iletiliyor. Alım öncesi mobil uygulamalardan firma araştırma ve teklif isteme eğilimi artıyor.

İşletmenize Özel Uygulama
Uygulama mağazalarında firmanıza özel isim ve açıklamalar ile yer alın.

Mobil İhracat Stratejisi
Geleneksel stratejilerinizin yanına mobil stratejilerinizi ekleyin.

www.tinova.com.tr