İletişim Çalışmaları ve Reklam Fiyat Tarifesi

Satınalma Dergisi ve Web Sitesi Kanalı

Basılı ve E-Dergi, ve Satınalmadergisi.com’da gerçekleştireceğiniz çalışmalara ilişkin fiyatları içerir. Satınalma Dergisi aylık basılı olarak yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Satınalma Dergisi adlı Apple ve Android uygulamaları üzerinden ve Turkcell Dergilik uygulaması içerisinden e-dergi olarak kullanıcılara ulaşmaktadır. Örnek sayıları mobil uygulamalar üzerinden veya Dergilik üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Aşağıdaki çalışmalar için reklam@satinalmadergisi.com ve 0(212) 509 56 56 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Startup Vadisi.com Web Portalı

Startupvadisi.com üzerinde gerçekleştireceğiniz iletişim çalışmaları için geçerli fiyat bilgisini içerir. Aşağıdaki çalışmalar için editor@startupvadisi.com ve 0(212) 509 56 56 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Mobil Uygulamalarımız ve Erişim Kanalları

Satınalma Cep, Startup Vadisi, Tedarik Zinciri Yönetimi Uygulamaları üzerinde firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi konumlandırabilirsiniz. Aşağıdaki çalışmalar için info@tinova.com.tr ve 0(212) 509 56 56 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Buyernetwork.net B2B Ticaret Platformu Kanalı

www.buyernetwork.net üzerinde gerçekleştireceğiniz iletişim çalışmaları için geçerli fiyat tarifesidir. Aşağıdaki çalışmalar için support@buyernetwork.net ve 0(212) 509 56 56 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.