Yönetici Yerleştirme Programı ve İnsan Kaynakları Alanında 

BuyerNetwork.net - Benson & Partners İşbirliği Başladı.

Benson & Partners İşbirliği Başladı.

7.600’den fazla üyesi ile kurumsal pazarın iş ve ticaret platformu BuyerNetwork.net, yönetici yerleştirme programı konusunda sektör lideri Benson & Partners güçlerini birleştirdi.

Buyer Network kurucu ortağı Prof. Dr. Murat ERDAL işbirliği ile ilgili olarak şunları söyledi: Buyer Network platformumuzda şirket ve yönetici üyelerimiz için kariyer, iş bulma ve yönetici yerleştirme imkanları sağladık. İş arayışında olanlar ve yeni fırsatları düşünen paydaşlarımız için kapsamlı hizmet sunuyoruz. Yönetici yerleştirme, CV tarama, iş ilanları yayınlama başta olmak üzere insan kaynakları konusunda hızlı çözüm üretmekten mutluyuz. Benson & Partners’la bir araya gelip neler yapabiliriz konusunda etraflıca görüştük. İnsan kaynakları alanında profesyonel çözümler üretmeye başladık. Platformda özgeçmişlerini oluşturan her arkadaşımızı yeni iş fırsatları noktasında değerlendiriyoruz.

Uluslararası firmalara yetenek tedarikinde köprüyüz.

Üyelerimize kaliteli hizmet sunmaktan mutluyuz. Ürün ailemiz hergeçen gün büyüyor. Yeni kapılar açılıyor. Bize gelen her projeyi özenle inceliyoruz. Kurumsal pazar odaklı çalışmalarımızı genişletiyoruz.

Uluslararası iş tecrübesine sahip Benson & Partners güçlü bağlantılara sahip. Platform üyelerimizin önemli bir bölümü 30 yaş üzerinde, iş hareketliliği ve esnek çalışma konusunda istekliler. Benson & Partners firmasının küresel bağlantılarına sahip olması, yetenek arayışında olan firmalar kadar iş arayışındaki üyelerimiz için de önemli.

Tüm yönetici ve yönetici adaylarına sektörde iş değiştirme, iş arayışlarına profesyonel destek hizmeti verelim istedik. Şirketlerimizin önemli bir bölümü küresel çapta faaliyet gösteriyor. Bu nedenle sadece yurtiçi değil uluslararası kariyer ve iş fırsatlarının sunulmasını istiyoruz.

Tek yapılması gereken Yönetici Yerleştirme Programı sayfasını ziyaret edip adımları takip etmek.

Benson & Partners Hakkında

Benson & Partners Üst Düzey Aday Araştırma ve Yerleştirme Şirketi, 2017 yılından bu yana İstanbul’da faaliyet göstermekte olup firmalara üst düzey aday arayışlarında ayrıcalıklı ve seçkin hizmetler sunmaktadır. Dünyanın en büyük profesyonel iş ağına sahip İnsan Kaynakları Federasyonu olan IESF’ nin Türkiye Ofisi olan Benson & Partners 20 Ülkede faaliyet gösteriyor olmaktan gurur duymaktadır.

Bünyesinde, her biri kendi alanında uzman; araştırmacı, danışman, mentor ve yöneticiler bulunan firma, aynı zamanda Stratejik İnsan Kaynakları, Yetenek Yönetimi, Organizasyonel Tasarım ve İK Eğitim Hizmetleri vermektedir. İnsana dayanan ve insani değerlerle yürütülen iş gücünün profesyonel ellere bırakılması gerektiğine inanan Benson & Partners; tüketici ürünleri, sağlık, kimya, ilaç, bilişim, mühendislik, lüks tüketim ve endüstriyel alanlarda birçok lokal ve global şirkete hizmet vermeye ve memnuniyet yaratmaya devam etmektedir.